Пн-Пт: 9:00 до 21:00 Сб-Вс: 9:00 до 21:00
40 Магазинов
12 Лет на рынке
0 800 300 707 (Бесплатные звонки по Украине)
067 557 74 16
0 800 300 707
099 462 50 51
0

Про нас

Itis – це більше, ніж просто бренд, він є розуміння всього меблевого ринку України

Інтернет-магазин Itis був утворений в результаті багаторічного досвіду роботи в меблевій галузі, симбіозу знань, а також умінь кожного співробітника нашої компанії. Заснована в 2011 році, на сьогодні наша компанія по праву може себе називати одним з найуспішніших меблевих інтернет-проектів України.

Наше завдання допомогти купити, а не продати. Для нас мають значення Ваші відчуття від процесу купівлі, ми хочемо реалізувати Ваші очікування від придбань. Можливо, подібний принцип і став запорукою того, що кожен четвертий з наших клієнтів повертається за повторною купівлею.

Ми змінили стандартний підхід до продажу меблів і з гордістю демонструємо виконану роботу на нашому сайті:
  • Великий акцент на візуальне сприйняття. Ви зможете побачити повноцінні зображення в максимальній якості, що дозволяють розглянути кожну деталь.
  • Безліч оригінальних зображень, які допоможуть Вам сформувати загальне уявлення про товар і його властивості.
  • Здійснили простий інтерфейс, який буде зрозумілий до сприйняття на інтуїтивному рівні. Він дозволить з легкістю розібратися з варіативною матеріалів, додаткових властивостях і супутніх товарах.
Допоможемо зробити оптимальний вибір

Нашою метою є підвищення якості роботи меблевої галузі на усіх етапах. Маються на увазі як етап виробництва (підвищення культури виробництва), так і фінішний етап, коли потрібно поліпшення сервісу, що надається, по доставці товару.

Ми хочемо дати можливість проявити і реалізувати нашим клієнтам свій унікальний смак. Для цього ми представляємо виробників перевірених часом, таких, що мають вагоме ім'я в галузі і надають лише сертифікований товар.

Наші оператори

– це співробітники меблевої галузі, що мають і представлення, і практичний досвід, що побували на виробництвах. Це люди мають доступ до процесу з середини. Правильно поставлене питання - це ключ, який дозволить отримати Вам усю інформацію про товар.

Довготривала співпраця з постачальниками дозволяє формувати замовлення як з наявності, так і дає можливість оформити замовлення на виробництві виробу. Таким чином, будуть враховані усі Ваші побажання у рамках можливостей виробника.

Наші сертифікати

Довготривала співпраця з постачальниками дозволяє формувати замовлення як з наявності, так і дає можливість оформити замовлення на виробництві виробу. Таким чином, будуть враховані усі Ваші побажання у рамках можливостей виробника.

Доставка

Увесь товар, представлений на сайті, може бути доставлений Вам у будь-які регіони України абсолютно безкоштовно!

Ви можете оформити адресну доставку, або ж доставку на склад кур'єрської служби і забрати своє придбання у будь-який слушний час (згідно з режимом роботи, вибраного Вами відділення). Детальніше можна дізнатися в розділі Доставка.

Console log (show)
Show custom log